Náhradní díly na motocykly ESO 

Závodní motocykly ESO z Divišova

ESO motokros

r. 1960-3

Nejznámější a nejrozšířenější typ motokrosového motocyklu Československé značky ESO s charakteristickým monoblokovým čtyřtaktním motorem OHV, vyráběným v objemových variantách 250, 350 a 500 ccm. 


ESO motokros "Metys"

r. 1963-4

Poslední typ motokrosového speciálu vyvinutý a vyráběný v divišovské továrně ESO. Specifikem motocyklu a vývojovým skokem oproti předchozím "motokrosům" z Divišova je zejména pokroková dvojitá koncepce rámu z tenkostěnných trubek s olejovou nádrží tvořenou pospojovanými dutinami rámových trubek. 


Poslední divišovský plochodrážní motocykl vyráběný pod značkou ESO, závěrečný model typové řady DT. Vyráběný byl od konce 50. let do začátku 60. let a typické je jeho provedení v modré barvě se zlatým linkováním. 


Máte-li zájem o nabízené náhradní díly, jednotlivých typů, kontaktujte nás.


Prohlašujeme, že firma míkovci - Dalibor Míka není vlastníkem zapsané ochranné známky ESO a není s vlastníkem této ochranné známky ani v žádném propojení. Výše uvedené dobové fotografie a informace slouží pouze k identifikaci typů motocyklů, na které firma míkovci vyrábí vybrané nové kompatibilní náhradní díly jako třetí osoba.