Zakázková výroba motocyklových rámů a příslušenství

Naším typickým a častým výrobkem je sportovní motocyklový rám 

V oblasti současného motosportu to byla po 10 let exkluzivní výroba rámů, vidlic a dalších dílů na sidecarcross pro německou firmu Mefo GmbH. Od roku 2009 působíme v ledové ploché dráze prostřednictvím firmy Klabo - Antonín Klatovský, pro kterou exkluzivně vyrábíme rámy, kyvné vidlice, krycí rámy kol, různé páky, výfuky atd. Od roku 2019, taktéž exkluzivně, vyrábíme rámy pro firmu Shupa - výrobce juniorských plochodrážních motocyklů.

V oblasti motocyklových veteránů vyrábíme na zakázku rámy a další náhradní díly pro disciplíny motokros, enduro a "silniční okruhy", Z vlastní iniciativy vyrábíme vybrané náhradní díly na motocykly značky Eso, které se vyráběly v Divišově, působišti naší firmy.

Dalšími typickými motocyklovými díly, na které se zaměřujeme, jsou kyvné vidlice, madla, ochranné rámy, řídítka, výfuky, páky, táhla, vzpěry, ale také například olejové nádrže atd.

Pro výrobu používáme materiály, které jsou motocyklovém sportu osvědčené, zejména chrommolybdenovou ocel (jakost 15130, resp. 25CrMo4), Disponujeme vlastním skladem trubek této jakosti. Zkušenosti máme také s duralem a nerezem..